Průběh zápasu – 13.3.2014

KuželkyVčerejší zápas mezi naším družstvem SK Uhelné sklady Praha E a TJ Praga Praha B začal pro nás velmi příznivě, kdy náš hráč, kterému se minule vůbec nedařilo, zahrál krásných 397, což byl nakonec celkově nejlepší výsledek celého zápasu, a nad svým soupeřem zvítězil o celých 48 kuželek.

Naší druhé hráčce se však vůbec nedařilo a trápila se až do konce. S výkonem pouhých 314 kuželek prohrála o 38 kuželek a zůstal nám pouze náskok 10 kuželek.

Třetím naším hráčem byl letošní nováček, který bojoval až do konce, co mu síly stačily. I přesto, že výsledek byl velmi vyrovnaný, prohrál s výkonem 347 poražených kuželek o pouhé 2 kuželky.

Čtvrtým hráčem byl náš kapitán, který kuželky hraje už velmi dlouho. Bojoval až do konce. Udržoval si lehký náskok a skončil s 364 poraženými kuželkami. Soupeři nakonec pomohla devítka ke konci druhé dorážky, díky které zvítězil o pouhou 1 kuželku.

Pátým naším hráčem byl náš dobrý hráč, který kuželky též hraje již dlouho. I přesto že usilovně bojoval a zahrál velmi pěkné číslo, na vítězství to nestačilo a s 374 poraženými kuželkami prohrál o 11 kuželek.

Jako poslední hráč jsem nastoupil já. Tím, že hraji krátce, jsem ještě neměl čest na tomto kuželníku hrát a byla to zde moje premiéra. Když jsem viděl, jak se naši hráči na drhách trápí, vstupoval jsem tam lehce vyděšen. Výsledek nedopadl nijak oslnivě, přesto jsem si úplnou ostudu neudělal. Jednička mě velmi potrápila, hlavně boule na konci rozběžiště. S výkonem 311 kuželek jsem prohrál.

Jen díky našemu prvnímu hráči jsme si nakonec neodnesli kanára a výsledek skončil 14:2 v náš neprospěch.

Zároveň jsem se dověděl, že to nejspíš byl nejen můj první zápas na tomto kuželníku, ale nejspíše i poslední, neboť by se kuželník měl bourat. Jsem přesvědčen, že kdyby se kuželník opravil a na zahrádce udělalo sezení, mnoho studentů z blízkých škol by rádo vyrazilo posedět a třeba by i zkusili, jaké to je hrát kuželky místo bowlingu. Naneštěstí někdo chce pozemek využít ke stavbě čehosi jiného.

Tabulka výsledků zápasu:

TJ Praga Praha B 2173 14:2 2107 SK Uhelné sklady Praha E
JELÍNEK 349 0:2 397 PÝCHA Vladimír
SMÉKAL Tomáš 352 2:0 314 BROŽOVÁ Olga
SÝKORA Jiří 349 2:0 347 ŠTICH Petr
MAŇOUR Ondřej 365 2:0 364 BENDL Jiří
KOUREK Jaroslav 385 2:0 374 JAKOUBEK Otakar
KOVÁŘ Martin 373 2:0 311 MAŠEK Petr
Můžete sledovat odpovědi k tomuto článku prostřednictvím RSS 2.0 zdroje.
Můžete zanechat vzkaz, or trackback z Vašich vlastních stránek.

Zanechte vzkaz.