Průběh zápasu – 11.11.2014

Kuželky - zápas 11.11.2014V úterý jsme odehráli doma náš další zápas s TJ Astra Zahradní Město B. Už před začátkem zápasu se dal tušit výsledek, neboť jsme hráli proti družstvu, které zatím nezískalo ani jeden bod, kdežto nám se letos docela daří a na kontě jsme měli před začátkem tohoto zápasu 10 bodů neboli 5 vítězství. Nám se tentokrát opravdu dařilo. Hned na začátku jsme se dostali do vedení a to si udrželi až do závěru zápasu a dokonce zvítězili s velikým náskokem.

Čulibrk

Náš první hráč nezahrál špatné číslo, přesto, byť si to určitě až téměř do konce zápasu nepomyslel, skončil jako čulibrk. Hráč, proti němuž hrál, však podal horší výkon a my se tak hned v začátku dostali do vedení o deset kuželek.

 Pěkný výkon

Jako další nastoupila naše hráčka, která si letos téměř nezahrála a několik posledních zápasů vynechala kvůli problémům s třísly. I přesto zahrála velmi pěkný výkon, svého soupeře porazila a přidala k dobru dalších 24 kuželek.

Propad

Naše další hráčka nezahrála špatně, o jednu kuželku přehodila našeho čulibrka, přesto prohrála, neboť proti ní nastoupil hráč, který podal nejlepší výkon svého družstva. Ten téměř smazal náš náskok, který se smrskl na pouhých 7 kuželek. A naposledy ještě možná soupeři zadoufali v otočení zápasu.

Únik

Další náš hráč předvedl, že čtyřstovky pro něj nejsou problém, podal krásný výkon a vzhledem k tomu, že hrál proti nejslabšímu soupeři, zvedl náš náskok na 63 kuželek. Nyní se dalo tušit, že bychom již prohrát neměli.

Další hráč se opravdu pochlapil, přehodil hráče před ním, svého slabého hráče také hodně přehrál a náš náskok před poslední dvojicí vzrostl na 116 kuželek. Nyní už naše vítězství bylo téměř jisté.

Dotahovák

Jako poslední jsem nastoupil já a proti mě vybrali opravdu silného hráče, skutečného dotahováka. Ze začátku byl ve vedení on, po první dráze jsem však vedl o 10 kuželek já, jemu se však velmi dařilo na druhé dráze, kdežto já zkazil konec, nedokázal jsem se již ke konci plně soustředit a dělal jsem chyby. Díky tomu mě nakonec přehrál o 13 kuželek, přesto jsme celkově zvítězili o 103 kuželek.

Závěr

Zápas se nám vyvedl, nikdo z našeho družstva nezahrál vyloženě špatně, kdybychom byli lépe postaveni, dali bychom klidně soupeři i kanára. Já zahrál můj nový osobní zápasový rekord a dokázal bych v tomto zápase porazit rovnou čtyři soupeře, naneštěstí jsem hrál proti jednomu z těch dvou, jež bych neporazil.

Tentokrát se nás sešlo dost, a tak nás náš čulibrk z minulého zápasu pouze sledoval jako divák. Podporoval nás však dost hlasitě.

Tabulka výsledků zápasu:

SK Uhelné sklady Praha C 2343 12:4 2240 TJ Astra Zahradní Město B
PÝCHA Vladimír 371 2:0 361 OUBRECHT Tomáš
BROŽOVÁ Olga 391 2:0 367 SEIDL Jan
ŠKOLOVÁ Dana 372 0:2 399 PODHOLA Michal
BENDL Jiří 405 2:0 349 MAJERNÍČEK Petr
JAKOUBEK Otakar 420 2:0 367 MRVÍK Milan
MAŠEK Petr 384 0:2 397 TURNSKÝ Tomáš
Můžete sledovat odpovědi k tomuto článku prostřednictvím RSS 2.0 zdroje.
Můžete zanechat vzkaz, or trackback z Vašich vlastních stránek.

Zanechte vzkaz.